İthal Ayakkabı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

› İthal Ayakkabı Nedir ?

Bilindik Markaların Emitasyonudur, Marka İthal Ayakkabılar Yurt Dışından üretilmektedir ve Orjinal Marka Ayakkabılar ile birebir aynı kaliteye ve görünüme sahiptir.

› Sipariş verdiğimiz İthal Ayakkabılar Orjinal Kutusundamı geliyor ?

Orjinal ürünler ile İthal ürünler arasında fark bulunmamaktadır dolayısı ile Tarafınıza Orjinal Kutusunda gönderim yapılmaktadır.

› İthal Ayakkabılar Yurt Dışından mı ? Geliyor ?

İthal Ayakkabılar Yurt Dışından Tedarik Edilmekte olup, Dünyanın Dört bir yanından Stepsen farkı ile tedarik edilmesi en zor ayakkabılardan bazılarıni tedarik ediyor, Tüketiciye sunuyoruz.

› İthal Ayakkabılar Ne Kadar Dayanıklı ?

İthal Ayakkabılar Markaların Orjinal Ürünleri ile aynı kaliteye sahiptir, Dolayısı ile aynı aynı sürede kullanımı mümkündür.

› İthal Ayakkabılar Replika Ürünler ile Aynı mı ?

Kesinlikle Ayni Değil,
İthal Ayakkabı ile Replika Ayakkabı arasında Ciddi fark vardır, Replika Ürünler Türkiye’de üretilmektedir, Kalitesi Düşüktür, İthal Ayakkabılar Yurt Dışında üretilmektedir Orjinal Markaların Ayakkabıları ile Aynı kaliteye sahip ve Marka’nın Orjinal Kutusunda Gönderim Yapılmaktadır.

› İthal Ayakkabılar Markaların Orjinal Ürünleri ile Aynı mıdır ?

İthal Ayakkabılar Markaların Orjinal Ayakkabıları ile aynı kaliteye sahip olmakla beraber ham maddesi ve üretimi aynı makinelerde yapılmaktadır, Orjinal Ürünler ile arasında farklılık Bulunmamaktadır.

› Sitenizdeki Ayakkabı ve Ürünlerin Resimleri Size mi ? Ait ?

Sitemizdeki Ayakkabı vs Ürünler Profesyonelce Tarafımızca Çekilmiştir, Resimler veya Ürünlerin Çekimleri Taramıza ait olup 2. Şahıs veya Şirketler tarafından kullanılamaz ve Çoğaltılamaz. Resimlerin Telif hakkı Saklıdır.

› SİPARİŞLERİNİZ HAKKINDA

› Siparişim kargoya verildimi ? nasıl öğrenebilirim?

Siparişleriniz kargoya teslimatı yapılır ve tarafınıza Email veya SMS ile takip numarası iletilir ayrıca Gönderim yaptığımız Kargo Firmasından ayrıca tarafınıza SMS Gönderilir.

› Siparişim İşleme Alındımı ? Nasıl Öğrenebilirim?

Siparişiniz işleme alındığında tarafınıza işleme alındığına dair mail gönderilir, gelen kutunuzda mail görünmüyor ise spam mailleriniz kontrol ediniz.

› Siparişi Verdim Fakat İsim ve Adres Değişikliği Yapabilir miyim ?

Siparişiniz Kargoya teslim edildikten sonra tamamlanmış olur ve adres veya isim değişikliği yapılamaz bu durumda tarafınıza yeniden kargo ile gönderim yapılır ve çıkacak extra kargo ücreti tarafınıza yansıtılır.

› Siparişim Hatalı Ulaştı Ne Yapmalıyım ?

Siparişiniz kargo görevlisi tarafından (yırtılmış, ıslanmış, kusurlu gibi) olması durumunda kargo görevlisine “Hasar tespit tutanağı” tutturarak siparişinizi iade edebilirsiniz. İlgili tutanaklar kargo görevlisinde mevcuttur, hatalı ürünü bu şekilde iade adresimize gönderebilirsiniz.

› Siparişi Verdim Fakat İsim ve Adres Değişikliği Yapabilir miyim ?

Siparişiniz Kargoya teslim edildikten sonra tamamlanmış olur ve adres veya isim değişikliği yapılamaz bu durumda tarafınıza yeniden kargo ile gönderim yapılır ve çıkacak extra kargo ücreti tarafınıza yansıtılır.

› Sitenize Üye Olabilir miyim ?

Sitemizden sipariş oluşturma kısmına geldiğinizde hesap oluştur,seçeneğini tıklamanız gerekmektedir, otomatik olarak hesabınız oluşturulur ve stepsen ailesine katılmış olursunuz.

› Sitenize Üye Olmak İstemiyorum Sipariş Oluşturabilir miyim ?

Sitemizden sipariş oluşturmak için üye olmanız şartı aranmamaktadır yalnız kampanya ve ve avantajlardan haberiniz olması açısından ayrıca sitemize üye olduktan sonra stepsen ailesine katılmış olacak ve eşsiz kampanyalardan haberdar olacaksınız, indirimin keyfini çıkarın. 🙂

› ÖDEME KOŞULLARI

› Sitenizden Alışveriş Yapmak İstiyorum ama Size Nasıl Güvenebilirim ?

Stepsen.com 2013 yılından bu yana E ticaret Faaliyetlerine Devam Etmektedir, Kredi Kartı ile ödeme Yaptığınızda Kurumsal Alt Yapısı ile SHOPİER in kendi hesabına Gelmektedir, Türkiye’de E Ticaret Siteleri Tarafından Yaygın olarak kullanılan,Güvenli Ödeme Ağı olması sebebi ile Satıcı ile Tüketiciyi garanti altına alan Ödeme sistemi mevcuttur, ürün tarafınıza teslim olduktan sonra
SHOPİER hesabımıza ödemeyi iletmektedir.

› Sitenizden Ayakkabı Siparişi vermek İstiyorum Kapıda Ödeme Hizmeti Var mıdır ?

Sitemizden vermiş olduğunuz sipariş için Kapıda Ödeme Hizmeti bulunmaktadır, nedeni ise Kapıda Ödemeli Kargo seçeneğinde Bazı müşteriler tarafından oluşturulan siparişlerde önceki tecrübemize göre tarafımız dan gönderim yapıldıktan sonra müşteriler tarafından teslim alınmamakta ve Kargo adresi vs yalnış adres ve telefon numaraları oluşturulmaktadır,
sahte ve keyfi oluşturulan siparişler Kargo maliyetlerini ciddi oranda arttırmaktadır, Dolayısı ile Kargo Kapıda Ödeme Hizmetimiz Bulunmamaktadır.

› Sipariş Vermek İstiyorum Ödeme Koşullarını Öğrenebilir miyim ?

Sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerde kapıda ödeme hizmetimiz bulunmamaktadır, Kredi Kartı veya IBAN hesap numaralarımıza ödeme yapabilirsiniz, İban ile Ödemelerde açıklama kısmına ayakkabı yazabilirsiniz, ödeme sağlandıktan sonra en az 2 iş günü içerisinde ürününüz adresinize teslim edilmek kargoya teslim edilir, istemiş olduğunuz ürün stoklarımızda var ise bir gün sonrasında kargoya teslim edilir.

› Taksitli Alışveriş Yapabilir miyim ?

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişlerde Kredi Kartı bilgileriniz kaydedilmez, Güvenli Ödeme Alt yapısı ile Tüketiciyi Garanti altına alan Kurumsal Shopier Firmasına yönlendirilirsiniz ve kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra taksit seçeneği çıkmaktadır, 3d secure ve 256 bit güvenli alt yapı sistemi ile güvenle ödeme yapabilirsiniz. SHOPİER Ödeme Sistemleri Kurumsal Firmadır.!

› KARGO VE TESLİMAT

› Sitenizden alışveriş yaptım takip numarasını alabilir miyim ?

Siparişiniz kargoya Teslim edildikten sonra Kargo Firması tarafınıza SMS ile bilgi vermektedir.

› Hangi kargo ile çalışıyorsunuz ?

Firmamız Aras Kargo ile çalışmaktadır özel bir durum olmadıkça Tarafınızca Aras Kargo ile gönderim sağlanır.

› Sitenizden alışveriş yaptım fakat teslimat süresi nedir ?

Siparişleriniz kargoya Teslim edildikten sonra Türkiye’nin her ili’ne 2 ila 4 iş günü içerisinde  Aras Kargo ile teslim edilmektedir.

› Sitenizden sipariş vereceğim ama bazı kargo firmaları tarafıma teslim yapmamaktadır, bu durumda istediğim Kargo Firması ile gönderim sağlar mısınız ?

Özel durumlarda firmamız hangi kargo ile gönderilmesini istiyorsanız sipariş verirken not kısmına gönderilmesini istediğiniz Kargo Firmasının İsmini yazmanız yeterlidir.

› Şeffaf Kargo ile Gönderim Var mı ?

Ürünler orijinal kutusunda gelmektedir, şeffaf kargo ile gönderim sağlanmamaktadır.

› Ürünlerinizi Satın alabileceğimiz bir Mağazanız var mıdır ? yerinize gelmek Satın almak istiyorum ?

Mağazamız bulunmamaktadır, Mağaza için planlama yapılmaktadır ve sitemizden duyuru yapılacaktır.

› Kargom Nerede ?

Siparişiniz Kargo’ya teslim edilmesinden sonra tarafınıza SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır, SMS bilgilerinde Takip Numarası ve Kargo Firmasının Kargonuzu Takip edebileceğiniz Sitesi bulunmaktadır, Kargo’nun internet adresine girerek Takip no bilgilerini girdikten sonra Kargo’nuzun Durumunu Öğrebilir siniz ?

› Kargo Ücreti Ne Kadar ?

950 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir. 950 TL altı siparişlerinizde 24,99 TL sipariş tutarınıza yansıtılacaktır.

› Kargo Firması ile Teslimatta Sıkıntı Yaşar mıyım ?

Siparişleriniz vermiş olduğunuz Kapı adresine teslimat yapılmaktadır, aksi durumlarda siparişiniz tarafınıza ulaşmıyor veya kargo kaynaklı sorunlarda tarafımıza whatsapp veya Bize ulaşın kısmından mail gönderebilirsiniz, sorununuzu çözmek adına siz Değerli, Müşterilerimize Yardımcı olmak Firmamız için önemli bir Vizyon’dur.

› Kargom Nerede ?

Mağazamız bulunmamaktadır, Mağaza için bazı planlamalar mevcuttur ve sitemizden duyuru yapılacaktır.

› Siparişimin Nerede Olduğunu Nasıl Öğrenebilirim ?

Siparişiniz Kargo’ya teslim edilmesinden sonra tarafınıza SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır, SMS bilgilerinde Takip Numarası ve Kargo Firmasının Kargonuzu Takip edebileceğiniz Sitesi bulunmaktadır, Kargo’nun internet adresine girerek Takip no bilgilerini girdikten sonra Kargo’nuzun Durumunu Öğrebilir siniz ?

› İPTAL VE İADE

› Siparişimi İptal Etmek İsiyorum ?

Siparişiniz yalnızca paketleme aşamasında ise iptal edilebilir, Kargoya teslim edilmiş ve tamamlanmış ürünler iptal edilemez kargonun tarafınıza ulaşması gerekir, iptal işlemi sadece başka bir ürün değişimi ile seçimi yapılabilir tamanlanmış tarafınıza gönderilmiş ürünlerde iptal yapılamamaktadır, iptal ürünler sadece paket aşamasında ise isteğiniz kabul olur ve hesabınıza İBAN ile ödemesi yapılır.

› Stepsen Sanal Mağazadan Ürün Aldım İade Etmek İstiyorum ?

Sitemizden yapılan alışverişlerde iade seçeneği mevcut değildir, ürünlerin kargoya teslimat aşamasında ve sonrasında ürünlerde yıpranma payı bulunmaktadır dolayısı ile Kalite hizmet açısından iade işlemi sağlanmamaktadır.

› Stepsen Sanal Mağazadan Ürün Aldım Değişim Yapmak İsiyorum ?

Sitemizden Yaptığınız alışverişlerde değişim imkanı sunulmaktadır.

Önemli Detay : Dışarıda Giyilmiş, Denenmiş, Yıpranmış, Yıkanmış vb değişim yapılamamaktadır. Tarafınızca oluşturulan siparişlerde site kullanım sözleşmesini önceden kabul etmiş olursunuz sorumluluk tarafınıza aittir, Lütfen bu tarz durumlarda ısrarcı olmamanızdır, o tarz ürünlerin satışı tüketiciye satılamaz olduğundan sorumluluk tarafınıza aittir.

› Stepsen Sanal Mağazadan Ürün Aldım Değişim Yapmak İsiyorum Kargo Ücreti Ödermiyim ? ?

Sitemizden Yaptığınız alışverişlerde değişim imkanı sunulmaktadır yalnızca Kargo Ücreti gidiş geliş 45 tl olmak üzere tarafınıza aittir.

› Ürün Aldım Ürün Değişim Süresini Öğrenebilir miyim ?

Sitemizden Yaptığınız alışverişlerde değişim kargo tarafımıza ulaştıktan sonra gerekli kontroller yapılır üründe herhangi bir deforme yok ise tarafınızdan bize gelmesi 3 tarafımızdan size gelmesi 3 gün sürebilir, 6 gün sürebilir tamami ile kargonun yoğunluğuna bağlı durumdur. 

› Hasarlı Ürün Gönderiminde Ne Olur ?

Tüm ürünler Tarafımızdan Kontrol edilip gönderim sağlanmaktadır hatalı ürün gönderimi yapılmamaktadır, tarafınızca alınan ürünlerde kargo firmasından kaynaklı sorunlarda tutanak tutulması tarafınıza aittir ayrıca tarafınızdan kaynaklı hatalarda ürünü tarafımıza yollamanız halinde kontrol ekiplerimiz tarafından ürün hasarı tespit edilir tarafınıza hasarlı ürün tekrar gönderilir bu durumda oluşucak kargo ücreti tarafınıza yanstılır.