İade & İptal

 

Siparişimi İade & İptal edebilir miyim?

Siparişleriniz 2 iş günü içerisinde Kargoya teslim edilmektedir, paketleme aşamasında olan siparişlerinizde ise İade & İptal edilebilir, aynı gün içerisinde iban hesabınıza ücret iadesi yapılır.

Tamamlanmış ve kargoya öncesinde teslim edilmiş siparişlerde iade ve iptal işlemi yapılamamaktadır, Sadece değişim yapılabilir, sipariş oluştururken öncesinde site kullanım sözleşmesini kabul etmiş olursunuz.

 

Siparişim Geldi Değişim Yapmak İstiyorum ?

Değişim Talebinde bulunmak için; whatsapp canlı destekten yada sitemizde yer alan bize ulaşın kısmından ulaşım sağlayabilir siniz.

 

Siparişim Geldi Değişim Yapmak İstiyorum  Kargo Ücreti Ödermiyim ?

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişlerde, 45 TL değişim kargo ücreti tarafınıza aittir.

Sitemizden Yaptığınız alışverişlerde değişim imkanı mevcuttur.

Önemli Detay : Dışarıda Giyilmiş, Denenmiş, Yıpranmış, Yıkanmış vb değişim yapılamamaktadır. Tarafınızca oluşturulan siparişlerde site kullanım sözleşmesini önceden kabul etmiş olursunuz sorumluluk tarafınıza aittir, Lütfen bu tarz durumlarda ısrarcı olmamanızdır, o tarz ürünlerin satışı başka bir tüketiciye satılamaz olduğundan sorumluluk tarafınıza aittir.

 

Ürün Aldım Ürün Değişim Süresini Öğrenebilir miyim ?

Sitemizden Yaptığınız alışverişlerde değişim kargo tarafımıza ulaştıktan sonra gerekli kontroller yapılır üründe herhangi bir deforme yok ise tarafınızdan bize gelmesi 3 tarafımızdan size gelmesi 3 gün sürebilir, 6 gün sürebilir tamami ile kargonun yoğunluğuna bağlı durumdur.

 

Hasarlı Ürün Gönderiminde Ne Olur ?

Tüm ürünler Tarafımızdan Kontrol edilip gönderim sağlanmaktadır hatalı ürün gönderimi yapılmamaktadır, tarafınızca alınan ürünlerde kargo firmasından kaynaklı sorunlarda tutanak tutulması tarafınıza aittir ayrıca tarafınızdan kaynaklı hatalarda ürünü tarafımıza yollamanız halinde kontrol ekiplerimiz tarafından ürün hasarı tespit edilir tarafınıza hasarlı ürün tekrar gönderilir bu durumda oluşucak kargo ücreti tarafınıza yanstılır.

 

Ürünleri Yıkasam bir Zararı Olurmu ? Bu Durumda Değişim Yapabilir miyim ?

Orjinal ürünlerde dahi ürünlerin yıkanması ayakkabıya ciddi oranda zarar vermektedir, ham maddesini bozmakla bereber ürünün görüşünü yıprakmaktadır, yazlık fileli ayakkabılar yıkanabilir onun dışında yıkanılması önerilmemektedir, ayakkabıyı ıslak temiz bir bez ile  silmeniz daha faydalı olacaktır, genel olarak makinede yıkanan ürünler de değişim yapılamamaktadır,