GİZLİLİK VE GÜVENLİKGizlilik

Kişisel Veriler “sınırlama olmaksızın hakkınızda tanımlayıcı nitelikteki herhangi bir bilgi demektir. Bu tanım adınız, adresiniz, size özel tanımlanan şifreler, kayıtlı telefon numarası, e-posta adresi, finans bilgileri, kayıt adı, şifre ve diğer bilgileri içermektedir.
Web sitesi üzerinden sipariş vermek için bu kişisel bilgilerin web sitesinde adınıza açılacak bir internet hesabı ile kaydedilmesi zorunludur. Bu bilgilerin temin edilmemesi halinde web sitesi üzerinden sipariş ve satış işleminin gerçekleştirilmesi mümkün değildir.

Siteye Kaydı Bulun Üye’ler

Sitemize ÜYE olan Tüketicilerin özel kişi bilgi ve herhangi bir telefon, isim soyisim, adres ve vb bilgiler üçüncü kişiler tarafından paylaşılmamaktadır, stepsen.com tabanında saklanacaktır.

ÜYE web sitemizden sipariş oluşturabilir ödeme kısımlarında kredi kartı,banka kartı gibi bilgiler stepsen.com veri tabanında kayıt edilmez paylaşılmaz kaydı tutulamaz.

 

Güvenlik ve Gizlilik

Stepsen’e paylaşılan; bilgiler telefon numarası, email gibi bilgiler sadece stepsen.com tarafından kampanya ve reklam bildiriminde bulunabilir.

Siparişler esnasında sitemiz tam güvenlikli donanıma sahip SSL şifreleme sertifikasına sahip olup herhangi bir zararlı durum oluşturmaz.

Şirketimizin web sitesinde yer alan Satın Alma koşulları ve Gizlilik Politikası koşulları ile ilgili olarak Web sitesi ana sayfasında değişiklik yapma hakkımız saklıdır. Gizlilik politikası güncelleyebilir Yasaların uyumu kapsamında hareket edebilir.

 

Telefon: 536 292 61 20

(çalışma saatlerimiz haftanın yedi günü  09:45-22:00 saatleri arasındadır .)

Eposta: info@stepsen.com