ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

KULLANIM ŞARTLARI

İş bu kullanım ve satış koşullarında yer alan,

SATICI, “www.stepsen.com” adlı internet sitesini,

SİTE’ye üyelik oluşturan, SATICI tarafından sunulan ürünleri satın alan gerçek kişiyi,

ÜRÜN vey ÜRÜNLER SİTE’de SATICI tarafından satışa sunulacak ürünleri tenzim eder.

TÜKETİCİ, SİTE’yi ziyaret etmekle beraber, kullanabilir, üye olabilir ve Site’ kullanımı bu koşulları okuduğunu, anladığını ve bu koşullarla bağlı olduğunu ve koşullara, genel ahlaka ve üsluba, yürürlükteki mevzuata, iletişim ve internet güvenliğine mevzuata hareket edeceğini kabul ve beyan etmiş olur.

SATICI, SİTE’ değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Üye, Satıcı Tarafından Site’de yapılacak değişiklikleride,Üyeliği devam ettirdikçe kabul ve beyan etmiş olur.

TÜKETİCİ, SİTE’ye üye olurken vermiş olduğu SMS/EMAİL gibi vb gibi bilgilerin SATICI tarafından 3.taraflarlarca paylaşmamaktadır ve müşteri sitemize Üye olduktan sonrada okumuş ve kabul etmiş olur.

TÜKETİCİ, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile Alakalı Satıcı Reklam, İndirim, Kampanya vb bilgilendirme yapabilir , Site’ye Üye olan kullanıcı bu hükümleri kabul etmiş sayılır.

TÜKETİCİ, SATICI ile  whatsapp telefon bilgilerini ve/veya iletişim kanallarımız ile SATICI ile her zaman iletişime geçebilir.

TÜKETİCİ, sitede oluşturmuş olduğu şifre ve herhangi bir datayı kendi oluşturduğu beyan etmiş olur, SATICI şifre değişikliği veya herhangi bir duruma aykırı mevzuat ile şifre değişimi yapmamaktadır.

Üyelik başvurusu yapılırken Üye Vermiş olduğu bilgilerin tamamını gerçek bilgiler doğrutulsunda girmelidir aksi taktirde SATICI bu durumdan mesul değildir.

TÜKETİCİ, bu Kullanım Koşulları ile kabul ve taahhüt ettiği yükümlülüklerini ihlâl ettiği takdirde, SATICI tarafından Kullanım sözleşmesine uyulmadığını ön görerek üyeliğini iptal edebilir ve mevzuata aykırı durumlarda SATICI sorumlu değildir, ÜYE bu tür oluşumları kabul etmiş olur.

TÜKETİCİ, SATICI tarafından sağlanan sitede herhangi bir şekilde siteden bilgi ve yazılımını site içeriğini kopyalamayaz ve dağıtamaz bu tarz oluşabilecek durumlarda ÜYE, sorumludur ve üyelik sözleşmesini kullanım sözleşmesini ihlal etmiş olur.

TÜKETİCİ, SİTE’nin içerikleri robot veya örümceklerle yazılım ile alakalı mevzuata aykırı durum ve 3.şahıs veya şirketlere paylaşılması kopyalanması ve doğabilecek zararların ÜYE tarafından ayrıca orantısız ve üstüne makul olmayan durumlarda oluşabilecek ayrıca durumu kabul ve beyan etmiş olur.

(Site İçeriğinde yer alan belge ve bilgilerin içeriklerin slogan veya ürünlerin resimlerin vb) Mülkiyeti SATICI ait bilgilerin kopyalanması içeriklerin değiştirilmesi yada paylaşılması vb mevzuata aykırı durumlarda 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na aykırı durumları kabul etmiş sayılır.

SATICI Siteyi değerlendirme sonucunda kapatabilir değişiklik yapabilir Üye’yi bağlayacak kapsamda durum bulunmamaktadır tüm hakları gizlidir.

ÜYE SİTEYİ kullabilir bu durumda oluşturabilecek zarar verebilecek üstüne hasıl olmayan durumlarda zarar veya virüs vb oluşacak zararlar sonucunda ÜYE sorumluluğu kabul eder, İstanbul Mahkemesinde suç duyurusunda bulunabilir.

SATIŞ SÖZLEŞMESİ

TÜKETİCİ, SATICI tarafında oluşturulan siparişlerde stok durumu uygun olması halinde kargoya teslim eder, stok olmayan hallerde ise müşteriye önceden bilgi verilir ve ürün ücret iadesi sağlanır, ÜYE SATICI’dan almış olduğu ürünü kontrol edilmeden ürün çıkışı yapılmayacağını bilir değişim hallerinde ÜYE ürünü hasarlı dışarıda denenmiş giymiş veya yıkanmış ürünü SATICI’ya değişim veya iade talebinde bulunamaz SATICI bu durum hallerinde sorumlu olmadığı gibi TÜKETİCİ bu durum hallerini okumuş kabul ve beyan etmiş olur.

Bu durumda SATICI sitesinde ürünlerin satışını yapmakla mükellef olup TÜKETİCİ’nin siteye sipariş etmiş olduğu ürünü kargoya teslim eder öncesinde ürün hasar kontrolü yapılır.

Burada yer alan bilgi ve belgeler TÜKETİCİ tarafından okumuş beyan etmiş olur, TÜKETİCİ istediği ürün gelmemiş ise SATICI tarafından mağduriyeti giderilir Aksi durumlarda TÜKETİCİ kaynaklı sorunlarda SATICI sorumlu Tutulamaz.