Hakkımızda

 

Stepsen, perakende Toptan  faaliyet gösteren ve Türkiye’nin ilk ve Tek Yurt Dışı İthal Ürünleri Tedarik ediyor ve Tüketiciye Sunuyoruz .Stepsen Bir Butikostore Marka’sıdır.

2013 yılında toptan satış olarak hizmet veren firmamız almış olduğu karar ile perakende sektörü için adımları atarak ve Türkiye’de bir ilki başararak ilk Markaların İthal Ürünleri için websitesini siz değerli Müşterilerimizin hizmetine sunmuştur ve  Müşterilerimizin yoğun ilgisi sonucunda ürünlerimizin kalite ve faaliyet alanını zenginleştirmiştir. Web sitemiz, Türkiye’de ilk ithal ayakkabı perakende sitesidir.

 

 

Stepsen Hakkımızda

Stepsen Kimliğimiz

İsmimize ilham olan sneaker bizi baştan yaratıyor.

Sneakers Tutkunlarına özel cesaret ve ilham verici ithal ayakkabı markaları uzun yıllarca orjinal ürünlere çare olmuş kalitede kuşku olmayan yaratıcı tasarımlar ile sürekli kendini geliştirmiş niteliklere yelken açan ithal marka ayakkabıları tüketicinin beğenisini kazanmıştır.

Stepsen.com Müşterilerine sunduğu hizmet ve kalite ötürü memnuniyeti ön planda tutarak perakende faaliyetlerine devam etmektedir, Siz Değerli Tüketicilerimize sunacağımız yeni modeller yeni ürünler ayakkabıdan Tekstil ürün çeşitliliğine kadar en kaliteli ürünleri size ulaştırmak bizim vizyonumuz kalite ve memnuniyet ön planda tutmaya başarılarımıza her geçen gün daha çok çalışarak sizlere güvenli hizmet vermeye devam ediyoruz.

 

 

 

Stepsen Hakkımızda

Stepsen Vizyonumuz

İthal Ayakkabı Markalarını Siz Değerli Müşterilerimiz için Dünya’nın dört bir yanından bazı tedarik etmesi zor ürünleri  Tüketiciye sunuyoruz, Stepsen olarak sosyal medya’da aktif bir şekilde çalışmalaramıza devam etmekteyiz hedeflerimiz bir çok marka’nın ürünlerini yurt dışından tedarik ederek Tekstil ürünlerinde çeşitlilik ve koleksiyon ürünleri sizlerle buluşturacağız yeni ürünlerimiz sitemizden sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.